top of page

O NÁS 

P9191134_edited.jpg

Jsme Peťa a Hanka - dvě kamarádky, které se rozhodly, že se pokusí si splnit sen o společném podnikání. Každá jsme úplně jiná, ale přitom velmi často přemýšlíme úplně stejně. Proto je velmi pravděpodobné, že se při konzultaci s námi stane, že ve stejnou chvíli řekneme stejnou věc. Navíc se i velmi často doplňujeme aneb jak se říká, protiklady se přitahují a tak jsme i my dvě našly jedna druhou. 

O snu, který nás spojoval už od začátku - sen o organizování svateb a dopomáhání lidem k tomu, aby byl ten jejich den opravdu jedinečný - jsme se bavily už dlouho. Proto, když se v květnu 2020 objevila možnost odkoupit Beautiful&Unique od původní majitelky Marty, moc dlouho jsme nad rozhodnutím neváhaly.

Základní vizi tohoto salónu jsme se rozhodly udržet stejnou - krásné šaty na míru za cenu půjčovného. Zároveň jsme se však rozhodly všemu dodat nový kabát a proto jsme se přestěhovaly, změnily název a postavily nový web. 

V současné chvíli se specializujeme na svatební šaty, ale rozhodně se tím nechceme do budoucna ohraničovat, proto pokud budete potřebovat pomoci i s čímkoliv dalším ohledně vašeho dne, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rády vám poradíme nebo si jen popovídáme - určitě najdeme společnou řeč. 

bottom of page